Par mums Projekti "DE LUXE" P.Brieža 21 Pārdošana/Noma Grēcinieku 24 pārdošana/ "Tomsona Terases 2" Kontakti
Mūsu misija

  Cilvēka mājoklis ir viņa mikrokosms – neatkārtojami individuāls un harmonisks.

  Laiki, kad par ideālo māju varēja uzskatīt ēku, kaut arī ļoti skaitu un modernu, taču bez piemērotas infrastruktūras un slikti saskaņotu ar apkārtējo ainavu, ir palikuši pagātnē.  

  Šodien par mājokļa ideālu pamatoti var nosaukt atsevišķi stāvošu māju pēc individuālā projekta, kas apvienota vienotā konceptuālā iecerē ar apkārtējo apbūvi. Pēc būtības runa nav vienkārši par mājokli, bet par noteiktā dzīvesveida piedāvājumu.  

  „Modernas mājas” jēdzienu gandrīz pilnībā nosaka tās nosaukums. Modernums — tā ir nenovecojoša jēga. Māja no vienas puses — ir mūsu nekustamais īpašums, mūsu finanšu cietoksnis, kā arī cietoksnis drošības ziņā, tas ir mājas pavārds, mājīgums un komforts. Vieta, kur mēs cenšamies ātrāk atgriezties pēc darba, komandējumiem, ceļojumiem. Taču tehniskais progress iet uz priekšu, uzņemot ātrumu, un ir jāorientējas visos jauninājumos būvniecības tehnoloģiju jomā, apdares un būvniecības materiālos, inženiersistēmās un iekārtās, lai tie gadiem ilgi paliktu modernākais un labākais risinājums.

  Realizēt visas šīs prasības vienā projektā, apvienot estētiku, kvalitāti un drošumu, lai piedāvātu klientiem – tas ir mūsu uzdevums.